1/9. A

osztályfőnök: Maróti Rozália Henrietta

 

Balog Dávid

Balogh Szilveszter

Barta Dávid

Busa Dominik

Cseh János Tamás

Festő-Hegedűs Bernadett

Gyetvai Hajnalka

Horváth Anita

Kökény Virág

Lakatos Cintia Gyöngyi

Lakatos Márió Márkó

Módra Zsolt

Mondok Adrienn

Orbán Klaudia Terézia

Páli Bence

Pusoma Edit

Pusuma Zsolt

Soós Bendegúz László

Szűcs Krisztián

Telek László

Tóth Dániel

Urbán Attila

Varga Alexandra

 

 

1/9. B

osztályfőnök: Kovács Levente

 

Alberti Tamás József

Berta Kitti Erzsébet

Csicsa László József

Dézsi Valentina

Dubecz Vivien

Egyedi Natália

Gyapjas Ildikó

Kerekes Dávid

Kozári Martina

Lakatos Anita Patrícia

Matkovics Laura

Nemes Ferenc Krisztián

Orsós Nikoletta

Osváth Diána

Pesti Márió Krisztián

Rapi Zoltán

Sulymosi Balázs

Szabó Vanessza

Tatár Regina

Tóth Richárd

Tóth Szabina

Zámbó Anikó

 

 

1/9.C

Osztályfőnök: Ádámné Szurma Mária

 

Bagi Roland

Baranyi Nándor

Bujka Gábor

Bujka Krisztián

Danyi Norbert Adrián

Egedi Zoltán

Hangyási Gergő

Hornyik Dániel

Jelenfi Sándor

Kollár Dániel

Kripner Miklós

Lengyel Béla Gábor

Lovas Dávid József

Maczkó Balázs

Polyák Antal

Précsényi Attila

Rácz Tamás

Tasi Csaba

Telek Dániel

Urbán Roland

Urbán Szabolcs

 

 

2/10.A

Osztályfőnök: Horváth Ágnes

 

Babita Lilla

Botos Ádám

Garai Viktória

Gyetvai Boglárka

Jáger Dávid

Kelemen Dávid

Király Nikolett

Kis Dominik

Nyuli Rajmund

Pándi Imre József

Pöltz Patrik

Sáfrány Tímea

Tantucz Andrea

Terjék Annamária

Tóth András

Tóth Bence

Törőcsik Nikolett

Varga Márk

Vigh Csilla

 

 

 

2/10.B

Osztályfőnök: Csatosné Szabó Márta

 

Antal János

Balázs-Kovács Marko

Baranyi Csaba

Bori Mária

Bőszény Ákos Máté

Erdős László

Fehér Viktória

Freivolt Brigitta Ágnes

Gonda István

Hajdu István

Hebők Edvárd

Izsold Viktória Tímea

Kioler Katalin

Kiss Ernő

Kovács Bence

Kun Zoltán

Nagy Gábor

Nagy Nikolett

Péczeli Balázs

Polyák Brigitta

Radics Vanessza

Seres Marina Adrienn

Szabó Sándor

Vonák Vivien

 

 

2/10.C

Osztályfőnök: Varga Róbert

 

Balla István László

Bimbó Zoltán

Czakó Vencel Norbert

Csúcs Máté

Fehér Erik

Habon Zoltán

Halasi Krisztián Csaba

Herczeg Csaba

Kerekes Tamás

Kirs Gergő

Kiss Erik

Kormos László

Matkovics Gábor

Pálinkás Attila Patrik

Prokkai Attila

Prokkai János

Siller Attila

Szabó Ádám

Szűcs Lajos Attila

Terjéki Endre

Tornyi János

Való Márk

Zoboki Dávid

 

 

 

3/11.A

Osztályfőnök: Novák Judit Márta

 

Balla Alex

Balla Renátó Bence

Balog Ildikó

Bartus József

Bozó Barbara Veronika

Csontos Tibor

Csutak Ernő

Faragó Zoltán

Fehér Dávid

Horváth János

Kovács István Ádám

Mészáros Dávid Péter

Módra Máté József

Molnár Alexa

Szabó Zsuzsanna

Szóláth István Krisztián

Utasi Béla Ádám

Vechter Erik

 

 

 

3/11.B

Osztályfőnök: Mezőné Bajkai Magdolna

 

Bognár Valéria

Erős Klaudia

Fodor Viktória

Hornyák Kinga Klaudia

Horváth Mercédesz

Kovács Rita

Kupai Alexandra

Mislei Enikő Nóra

Németh István

Turkevi-Nagy Melinda

 

 

 

3/11.C

Osztályfőnök: Lakatos Ferenc

 

Balla Ákos

Barta Sándor Attila

Bartyik András

Csingér József

Golovics Tamás

Horváth Roland

Ladányi György

Lakatos Richárd

Lévai Sándor

Magony Márk

Mester Béla Zsolt

Mészáros Imre

Pelczhoffer Béla

Szabó János

Szóráth Zoltán

Tóth Martin Márk

 

 

 

EK/1.G – Gépi forgácsoló

Osztályfőnök: Alexy János László

 

Balla Béla

Fazekas Béla

Juhász János

Kapás Nándor

Lengyel Balázs

Süveges József

Trungel Lajos István

 

 

 

ES/11.E - Eladó

Osztályfőnök: Csatosné Szabó Márta

 

Barta Béláné

Bencsikné Nagy Anita

Fehér Bertalanné

Galamb Cintia

Szabó Klaudia

Váradi Tímea

 

 

 

ES/11.G – Gépi forgácsoló

Osztályfőnök: Alexy János László

 

Névsor Diák

Bognár Róbert

Csabai Milán

Gyüre Géza

Kocsi Bence

Lovas Hunor Levente

Turi Imre

Vigh András

 

 

 

ES/11.H - Hegesztő

Osztályfőnök: Varga Róbert

Bózsvári Ferenc József

Cseh Attila

Dobos János

Eszes Péter

Hanák Zoltán

Király Dávid

Kozák Róbert

Lovas Dávid

Páhi Zoltán

Szabó Gábor

Szabó Imre

Osztálynévsorok